MENU
Jesteś tutaj: Częste pytania
Kategoria:

-

CZĘSTE PYTANIA


-

☛ W jakim czasie przed uroczystością należy zamówić zaproszenia?
Zadecydowanie proponujemy zająć się tym jak najwcześniej aby ominąć niepotrzebnego stresu z czasem dostarczenia, u nas natomiast możesz zamówić zaproszenia nawet 2 tygodnie przed planowaną uroczystością, jednak przed tak krótkim terminem skontaktuj się z nami w celu ustalenia konkretnej daty i zamówieniem opcji ekspresowej realizacji ponieważ nie zawsze jest ona możliwa.


☛ Jaka jest minimalna ilość zaproszeń/winietek itd., którą mogę zamówić?
Minimalna ilość podana jest zawsze w opisie danego produktu.


☛ Czy są jakieś dodatkowe opłaty?
Nie ma dodatkowych opłat, obowiązuje cena i zawartość taka jaka jest napisana w danym opisie produktu.


☛ Czy można dokupić już po realizacji zamówienia dodatkowe produkty?
Oczywiście, przez pewien czas do daty ślubu podanej na zaproszeniach zachowujemy wszelkie projekty!


☛ Jak długo czeka się na zamówienie?
Staramy się jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienie jednak czasami mamy duży nakład więc czas ten waha się w granicach od 2 do 30 dni roboczych (czas realizacji danych produktów jest integralną częścią opisu) od akceptacji przez Państwa projektu, który staramy się wysyłać do 5 dni po zamówieniu.


☛ Czy wysyłamy paczki za granicę?
Tak, jednak opłata za wysyłany towar musi być wpłacona w Polsce w złotówkach, przed wysłaniem towaru. Koszty paczek zagranicznych - patrz strona dotycząca wysyłki.


☛ Jak domówić zaproszenia?
Dokonaj zakupu przez sklep a w wiadomości do sprzedawcy napisz nam, że już u nas zamawiałeś wraz ze swoimi imionami oraz datą ślubu.


☛ Ile najlepiej zamówić zaproszeń?
Najlepiej jest oczywiście dokładnie policzyć, a następnie dodać zapasowe 2 sztuki. My co prawda składy tekstu zachowujemy do daty ślubu, jednak należy pamiętać, że nawet kilka sztuk będziemy wysyłać - a to jednak jest dodatkowy koszt.


Czym są zawiadomienia?
Różnica między zawiadomieniem a zaproszeniem istnieje jedynie w treści. Każdy blankiet zaproszenia może być jednocześnie zawiadomieniem. 


☛ Czy możemy dostać próbkę do zatwierdzenia do domu?
Oczywiście, że tak. Przy każdym z produktów istnieje możliwość zamówienia próbek.